bayki.com

 • Увеличить размер шрифта
 • Размер шрифта по умолчанию
 • Уменьшить размер шрифта
Личная жизнь политиков

ЄС ніколи не накладав арешт на мої рахунки - С.Арбузов.

Екс-перший віце-прем'єр України Сергій Арбузов спростував інформацію, поширену деякими ЗМІ про те, що ЄС начебто має намір розморозити його рахунки у Європі, передає УНН з посиланням на прес-службу політика.

"У ЗМІ з'явилася інформація про те, що мої рахунки в ЄС незабаром будуть розморожені. Хотів би внести ясність у ситуацію і випередити появу в ЗМІ сенсаційних, але абсолютно безпідставних вигадок і припущень. Європа ніколи не накладала на мої рахунки арешт, і власне не могла цього зробити через їх відсутність", - сказав С.Арбузов.

Крім того, він повідомив, що всі свої кошти він зберігав у національній валюті та в українських банках.

"Я ніколи не приховував наявність у мене рахунків. Так, вони дійсно є, але всі вони відкриті в українських банках, а кошти на них зберігаються виключно в національній валюті. І цьому є абсолютно логічне обгрунтування. По-перше, за весь час мого перебування при владі у мене не було жодної підстави не довіряти українським банкам, а по-друге, курс гривні був більш ніж стабільний, тому я, як і більшість громадян, волів зберігати свої гроші саме у гривні. І вся ця інформація вказана в моїх деклараціях. Тому не варто шукати сенсацій там, де їх немає. Всі мої рахунки і збереження перебувають в Україні, і я сподіваюся, що незабаром зможу безперешкодно розпоряджатися ними", - зазначив політик.

Мінінформ створили з ціллю тримати українців у "полоні ілюзій" - В.Медведчук.

Міністерство інформаційної політики створюється для того, щоб якомога довше тримати українців у "полоні ілюзій", які нині активно нав’язуються громадянам. Таку думку висловив лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Щоб якомога довше протримати громадян країни в полоні ілюзій і доносити до них "істину в останній інстанції", в Україні створюється нове відомство - Міністерство інформаційної політики. І хоча проти "Мінправди" виступили не тільки українські журналісти та активісти рухів "Чесно", "Стоп цензурі!", а й міжнародна правозахисна організація "Репортери без кордонів", уряд і парламент це не зупинило", - зазначив лідер "Українського вибору".

В.Медведчук окреслив основні міфи, які, на його думку, сьогодні нав’язує українцям чинна влада.

"Міф перший - про необхідність "перезавантаження" влади... У нас з'явилися "нова" коаліція, "новий" уряд, "нова" Програма діяльності Кабміну, яка передбачає проведення нової економічної та соціальної політики. Влада повністю "перезавантажилась" - але хіба від цього народ став жити краще? Міф другий - про народну владу... Міф третій - всі випробування, які випали на долю українців, необхідно перетерпіти заради високої мети - повноправного членства в ЄС. Чи варто говорити, що замість перетворень, яких українці так і не дочекалися за весь час роботи старого Кабміну, народу знову пропонують ерзац-реформи - скорочення, звільнення, урізання зарплат і пенсій", - уточнив політик.

Прем'єр РФ обіцяє залишити "родинні почуття" осторонь при співпраці з Україною.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв обіцяє залишити «емоції» і «родинні почуття» осторонь при співпраці з Україною «в нових умовах» і вимагає платити за російським рахунками, а не «скакати».

Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1021647-premer-rf-obitsyae-zalishiti-rodinni-pochuttya-ostoron-pri-spivpratsi-z-ukrajinoyu.htmПро це йдеться в його статті в російській «Независимой газете», опублікованій сьогодні. «Наші країни - сусіди і не можуть не співпрацювати. Тепер ця співпраця буде виключно «європейською», раціональною і прагматичною. Росія має намір строго слідувати своїм національним інтересам. І буде твердо їх відстоювати - як і у випадку з будь-яким іншим рівноправним партнером. Вибудовуючи відносини в нових умовах, ми залишимо емоції і «родинні почуття» осторонь. І більше не станемо утримувати економіку України. Нам це невигідно. Та й, чесно кажучи, набридло», - заявив Дмитро Медведєв.

На його думку, «можливо, саме такого - трохи холодного прагматизму в політиці та економіці двом країнам не вистачало всі роки після розпаду СРСР. І тепер, після важких випробувань і втрат, у нас є шанс збудувати по-справжньому ділові, взаємовигідні відносини».

На думку російського прем'єра, «українське суспільство вже розплачується за ті ілюзії, якими його щедро годують правлячі еліти, які мріють про появу в своїх кишенях європейських паспортів. Про жертви цих ілюзій ми чуємо кожен день. Продовжують гинути від «куль перемир'я» солдати і мирні громадяни України. Будуть і інші жертви, які неминучі в країні, де людям не вистачає грошей на ліки, продукти, на виховання дітей, на освіту. Одним словом, на нормальне життя. Ми всім їм по-людськи дуже співчуваємо», - підкреслив він.

«Проте держава Україна зробила свій вибір. І навіть якщо наші сусіди зараз погано уявляють собі підсумкову ціну, яку доведеться заплатити, - це їх право. Включаючи право на помилку», - зазначив прем'єр РФ.

Дмитро Медведєв заявив, що Росії, «звичайно, нелегко прийняти такий вибір, але зовсім не через приписувані Москві «імперські амбіції».

«Все-таки 360 років з часів Переяславської ради ми вважали один одного однією сім'єю, в якій, бувало, траплялися суперечки і сварки між родичами. Але труднощі, а тим більше небезпеки ми завжди долали разом. І була одна на всіх і радість, і біда, і, звичайно ж, Перемога», - вважає він.

Як підкреслив Дмитро Медведєв, найкращий спосіб довести, що «ми в Росії поважали і поважаємо Україну як суверенну державу, - це визнання за нею права на зроблений вибір».

«Але Україні необхідно пам'ятати, що будь-який вибір - це перш за все велика відповідальність. В ситому європейському майбутньому треба багато працювати, а не «скакати». Хочете жити «як в Європі» - навчіться платити за рахунками. Для початку - за російським», - заявив він.
Детальніше читайте на УНІАН:http://www.unian.ua/politics/1021647-premer-rf-obitsyae-zalishiti-rodinni-pochuttya-ostoron-pri-spivpratsi-z-ukrajinoyu.html


М.Горбачов: поважаю Путіна, бо він намагається завоювати авторитет Росії.

Колишній Генеральний Сектерат СРСР Михайло Горбачов назвав політику президента Росії Володимира Путіна правильними кроками на шляху завоювання авторитету Росії. Про це колишній політик розповів в інтерв'ю виданню Time.

"Для країни, лідери якої пам'ятають роки, коли Росія була наддержавою, панування Америки в міжнародних справах завжди було "гіркою правдою і вічним джерелом відчаю". Замість того щоб звертатися з Москвою як з рівним партнером, Вашингтон намагався витіснити її з політики", - розповів М.Горбачов.

У відповідь на прозахідний переворот на Україні, стверджує видання, російський президент спробував повернути частину втраченого впливу Москви, за що удостоївся поваги з боку колишнього радянського керівника.

"Путін почав діяти самостійно. І його позиція була в інтересах більшості росіян", - сказав М.Горбачев.

Як відомо, ще навесні 2013 року, пише видання Time, М.Горбачов виступав з критикою на адересу В.Путіна за переслідування опозиціонерів.

Утім, пише ЗМІ, тим, хто був незадоволений В.Путним, анексія Криму повернула популярність В.Путіна в їхніх очах. Його рейтинг, незважаючи на падіння економіки і знецінення рубля, становить понад 80%.

"Сьогодні в Росії все ще присутні елементи автократії. Однак, авторитарне керівництво потрібне, аби подолати ситуацію, яку створили для нас наші колишні друзі і союзники, витіснивши нашу країну з геополітики", - розповів М.Горбачов.

Як додав колишній політик, В.Путін не повинен здавати свої позиції перед санцкіями Заходу. А США повинні припинити чинити опір продній ролі Росії в якості світової держави."Я розумію, що можна слухати американців, але не довіряти їм. Адже коли американцям щось потрібно, вони перевернуть світ заради своєї мети", - порадив М.Горбачов.

С.Лавров побачив шанс встановити мир в Україні.

Є конструктивна база для економічного відновлення Донбасу, зазначив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров. Про це повідомляє  "ТАСС".

З'явився шанс на встановлення миру в Україні і база для економічного відновлення Донбасу, заявив міністр закордонних справ Росії С.Лавров.

Очільник МЗС РФ бере участь у зустрічі з учасниками щорічної науково-освітньої програми "Діалог в ім'я майбутнього: Росія і світ навколо".

"З трудом, але все-таки встановилося перемир'я, режим припинення вогню. Є конструктивна база для просування вперед з інших питань, включаючи економічне відновлення Донбасу, налагодження політичного діалогу, який повинен в кінцевому підсумку призвести до конституційної реформи", - цитує С.Лаврова "ТАСС".

Він зазначив, що зараз важливо знайти спосіб відновлення роботи контактної групи за участю представників українського керівництва, представників самопроголошених Донецькій і Луганській "народних республік" за участю Росії і ОБСЄ.

"Буквально в ці дні узгоджується графік проведення мінських зустрічей. Росія активно сприяє тому, щоб згода була досягнута якомога швидше", - підкреслив глава МЗС Росії.

Як повідомлялося, переговори у Мінську можуть відбутися 15 грудня.

У “ЛНР” заявили, що мають намір обговорити можливість обміну полоненими, поетапне усунення економічної блокади, набуття чинності законів про особливий статус Донбасу і про амністію ополченців.

Прес-секретар МЗС Білорусі Дмитро Міирончик заявив, що Мінськ готовий до проведення засідання контактної групи щодо України, але поки його дата не визначена.

Страница 7 из 869

Загрузка ...

ПолитПортрет

 • Пожар в зоне ЧАЭС: спасатели продолжают бороться с огнем

  Работы по локализации масштабного пожара в лесных кварталах на территории специального комбината "Чернобыльская пуща" продолжаются.
  Об этом заявил и.о. главы Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Зорян Шкиряк в своем Facebook.

  "Никакой паники и истерии! Ситуация была сложной, но вполне контролируемой. Распространение огня в направлении ЧАЭС остановлено, никаких угроз нет! Радиационный фон в норме. Благодаря эффективному и своевременному использованию нашей авиации удалось потушить очаг верхового пожара. Сейчас работы по локализации продолжаются. Сил и средств достаточно", - написал он
  Вместе с премьер-министром Украины Арсением Яценюком Шкиряк осуществил полный облет территории масштабных пожаров в зоне отчуждения.

  "Пожарные отряды работают бесперебойно. На помощь областным пожарным пришли подразделения и техника пожарной охраны Киева", - резюмировал и.о. главы ведомства.

  Как сообщал "Обозреватель", вечером 28 апреля ход ликвидации ЧП проинспектировал премьер-министр Украины Арсений Яценюк. Он назвал этот пожар наибольшим с 1992 года.
  В свою очередь, руководитель лесного отдела "Гринпис Россия" Алексей Ярошенко заявил, что по информации представителей организации, которая основана на снимках из космоса, площадь пожара превышает 10 тысяч гектаров.

   

  Кроме того, работники милиции эвакуируют жителей из зоны отчуждения вблизи Чернобыльской АЭС. Правоохранители заявляют, что ситуация с пожаром обострилась.

 • Туск: Украина будет приоритетом для Европы

  "Украинский вопрос является одним из основных на каждом заседании Европейского Совета", - отметил Дональд Туск.
  Председатель Европейского Совета Дональд Туск обещает выступить гарантом того, чтобы украинский вопрос оставался приоритетным для Европы. Об этом он сказал в своем интервью, передает УНН .

  "Украинский вопрос является одним из основных на каждом заседании Европейского Совета. И я лично являюсь гарантом того, что Украина будет приоритетом для Европы, но конечно как и другие критически важные ситуации", - отметил Туск.

  Он так добавил, что ЕС должен бороться с последствиями кризиса, кроме того, сейчас ЕС имеет дело с большим потоком нелегальных мигрантов и тому подобное.

  "Мой долг и моя ответственность достичь баланса в преодолении различных трудностей ... Но вы можете быть уверены, что я буду так сказать охранником ваших интересов", - добавил он.

   

  Напомним, Европейская Комиссия объявила о совместных широких консультациях по пересмотру Европейской политики соседства, опубликовав документ "К новой европейской политике соседства". Сейчас ЕК ожидает получить видение стран-партнеров, в том числе и Украины.

 • Яценюк розповів, як разом із Президентом воює за незалежність

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заперечує, що між ним і Президентом точиться конкурентна боротьба.

  Про це він сказав у ході презентації 100 днів діяльності уряду, передає кореспондент Укрінформу.

  «Були різного роду політичні думки, що Президент буде воювати з Прем'єром чи Прем'єр буде воювати Президентом. Але ми єдині, і ми воюємо за українську незалежність, за українську свободу і за наше право бути європейською державою», - зазначив Яценюк.

   

   

  При цьому він додав, що "десятирічної помилки ніхто не повторить ні за яких обставин", натякнувши, вочевидь, на протистояння тодішнього Президента Віктора Ющенка з Прем'єркою Юлією Тимошенко.

 • Ющенко рассказал, как в 1999 году трудоустроил Тимошенко

  Экс-президент Виктор Ющенко рассказал о том, как в 1999 году Юлия Тимошенко выпросила у него должность вице-премьер-министра.

 • Азаров жалуется на дорогой российский газ: За какие такие грехи мы так наказаны?

  Глава украинского правительства Николай Азаров, комментируя украинско-российские газовые переговоры в Москве, которые проходят сегодня, посетовал на высокую цену голубого топлива.


ПолитИнфо

ПолитАнекдоты